График за провеждане на общите отчетно-изборни събрания на регионалните колегии на КАБ

Датите за провеждане на общите събрания на регионалните колегии към КАБ могат да бъдат открити в таблицата по-долу. Датата, мястото и началният час на провеждане на ОС на РК се публикуват на тази страница веднага след като регионалната колегия изпрати информация в централния офис на КАБ.

Моля посетете тази страница отново, тъй като съдържанието й ще бъде обновявано периодично.

РЕГИОНАЛНА КОЛЕГИЯ ОС ДАТА МЯСТО
Благоевград 25.09.2020 г., 16.00 часа В офиса на РК Благоевград, пл. „Георги Измирлиев“ “ № 1, Зала „22-ри септември“
Бургас 06.10.2020 г., 16.00 часа В Зала № 2 на Експо Център „Флора Бургас“
Варна 24.09.2020 г., 17.00 часа В зала Аула на Икономически университет Варна
В. Търново 23.09.2020 г., 17.30 часа В залата на хотел „Алегро“ – Велико Търново
Видин 02.10.2020 г., 17.30 часа гр. Видин, ул. „Рибарска“ № 10
Враца
Габрово 06.10.2020 г., 17.00 часа Във „Форум“
Добрич 16.09.2020 г., 17.30 часа В Център за бизнес и култура
Кърджали 05.10.2020 г., 17.00 часа В хотел „Перперикон“
Кюстендил 11.09.2020 г., 18.00 часа С. Слокощица
Ловеч 17.09.2020 г., 17.30 часа
Монтана 25.09.2020 г., 18.00 часа В ресторант „Стив“
Пазарджик 02.10.2020 г., 17.00 часа Зала „Експертен съвет“ на Община Пазарджик
Перник
Плевен 17.09.2020 г., 17.00 часа В Дом на архитекта – гр. Плевен
Пловдив 8.10.2020 г., 15.00 часа Гранд хотел Пловдив
Разград 30.09.2020 г., 17.30 часа В ОП „Ученическо и столово хранене и почивно дело”
Русе 17.09.2020 г., 16.30 часа гр. Русе, ул. „Княжеска“ 15, ет. 2, Заседателна зала
Силистра 03.09.2020 г., 18.00 часа
Сливен
Смолян 17.09.2020 г., 17.00 часа В Клуб на архитекта – град Смолян
София-град  

03.10.2020 г. (събота)

начало 09:00 ч.

 

 

В Sofia Event Center – Мол Парадайс
„А“ Младост, Студентски, Изгрев, Панчарево 28.09.2020 г., 17.00 часа Зала 1 САБ (ул. „Кракра“ 11)
„Б“ Люлин, Връбница, Илинден, Банкя 02.10.2020 г., 17.00 часа Заседателна зала САБ (ул.“Кракра“ 11)
„В“ Средец, Оборище, Искър, Слатина 01.10.2020 г., 17.00 часа Зала 1 САБ (ул. „Кракра“ 11)
„Г“ Възраждане, Кр.село, Кр.поляна, Овча Купел 30.09.2020 г., 17.00 часа Зала 1 САБ (ул. „Кракра“ 11)
„Д“ Сердика, Надежда, Нови Искър, Кремиковци, Подуяне 30.09.2020 г., 17.00 часа Заседателна зала САБ (ул.“Кракра“ 11)
„Е“ Триадица, Лозенец, Витоша 29.09.2020 г., 17.00 часа Зала 1 САБ (ул. „Кракра“ 11)
„Ж“ Ландшафтни архитекти 02.10.2020 г., 17.00 часа Зала 1 САБ (ул. „Кракра“ 11)
София-област 30.09.2020г.
17.00 часа
УАСГ, зала 226, ет.2
Стара Загора 02.10.2020 г., 17.00 часа В сградата на РК-КАБ, ул. „Кольо Ганчев“ 40
Търговище
Хасково   02.10.2020 г., 17.30 часа В ресторант „Родопи“
Шумен 28.09.2020 г., 17.30 часа В Дом на архитекта – гр. Шумен
Ямбол 02.10.2020 г., 17.00 часа В конферентната зала на хотел „Диана палас“