График за провеждане на общите събрания на регионалните колегии на КАБ

Датите за провеждане на общите събрания на регионалните колегии към КАБ могат да бъдат открити в таблицата по-долу. Датата, мястото и началният час на провеждане на ОС на РК се публикуват на тази страница веднага след като регионалната колегия изпрати информация в централния офис на КАБ.

Моля посетете тази страница отново, тъй като съдържанието й ще бъде обновявано периодично.

РЕГИОНАЛНА КОЛЕГИЯ ОС ДАТА МЯСТО
Благоевград 18.04.2024г. В офиса на КАБ-РК Благоевград на пл. Мите Марков №1, от 17:00 часа
Бургас 11.04.2024 г. В Зала № 2 на Експо Център “Флора Бургас”
Варна 28.03.2024 г. В Зала № 4 на Фестивален и конгресен център – Варна, от 17:00 часа
В. Търново 26.03.2024 г. В залата на хотел “Премиер” – гр. Велико Търново, от 17:30 часа
Видин 22.03.2024 г. гр. Видин, ул. “Рибарска” № 5, от 17:00 часа
Враца
Габрово
Добрич 18.04.2024г. зала 406 на НТС Добрич, от 17:00 часа
Кърджали
Кюстендил 29.03.2024г. в гр.Кюстендил,заседателната зала /на ет.2/ на хотел “Стримон”,от 16:30 часа
Ловеч 27.03.2024 г в ресторант “Драката”-кв. Вароша, гр.Ловеч, от 17:00 часа
Монтана
Пазарджик 11.04.2024 г. ул. „Цар Шишман” No 2, ет.1
зала „НТС” на Дом на науката и техниката,гр.Пазарджик, от 17:00 часа
Перник
Плевен
Пловдив
Разград 11.04.2024 г. Бистро Средношколско общежитие (Зайо Байо), от 17:30 часа
Русе
Силистра
Сливен 20.03.2024 г. Конферентна зала на хотел “Централ” – Сливен, от 18:00 часа
Смолян 29.03.2024 г. В Конферентна зала на хотел “Кипарис Алфа” – гр. Смолян, от 16:00 часа
София-град 20.04.2024 г. ЦДА, Зала 1, от 9:00 часа – цял ден
“А” Младост, Студентски, Изгрев, Панчарево 16.04.2024 г. ЦДА, Зала 1, 17:00 часа
“Б” Люлин, Връбница, Илинден, Банкя 09.04.2024 г. ЦДА, Заседателна зала, 17:00 часа
“В” Средец, Оборище, Искър, Слатина 17.04.2024 г. ЦДА, Зала 1, 17:00 часа
“Г” Възраждане, Кр.село, Кр.поляна, Овча Купел 18.04.2024 г. ЦДА, Зала 1, 17:00 часа
“Д” Сердика, Надежда, Нови Искър, Кремиковци, Подуяне 10.04.2024 г.  ЦДА, Заседателна зала, 17:00 часа
“Е” Триадица, Лозенец, Витоша 15.04.2024 г. ЦДА, Зала 1, 17:00 часа
“Ж” Ландшафтни архитекти 11.04.2024 г. ЦДА, Заседателна зала, 17:00 часа
София-област 16.04.2024 г. В УАСГ, бул. “Христо Смирненски” 1, ет. 2, Зала 226, от 17:00 часа
Стара Загора 27.03.2024 г ул.”Кольо Ганчев”№ 40, ет.2, гр.Стара Загора, от 17:00 часа
Търговище 19.04.2024 г. В Заседателната зала на фирма “Адапт” ЕООД, ул. “Преслав” № 2, ет. 4, от 12:30 часа
Хасково   10.04.2024 г. В ресторант “Фантазия”, от 17:30 часа
Шумен 15.04. 2024 г. в Дом на архитекта, гр.Шумен, от 17:00 часа
Ямбол